Купить СНПЧ А7 Великий Новгород, оперативная доставка

Про нас

 

Кожен з нас мріє про якісне житло, дбає про комфорт та намагається створити приємну атмосферу свого будинку. У добре продуманих умовах людина почувається у безпеці та гармонії, бо з давніх-давен оселя була місцем відпочинку, створення нових ідей і досягнення нових висот. Так і господар кав’ярні або ресторану теж хоче, щоб його власність була популярною і потрібною, а клієнти завжди поверталися 

Як же створити гарну атмосферу? Як зробити кімнату, вітальню, кухню, дитячу кімнату, залу відпочинку, вестибюль незвичними та унікальними? У вирішенні цих питань пропонуємо Вам звернутися до нас.

Ми працюємо виключно з натуральними матеріалами, створюємо неповторні малюнки на стінах акриловими фарбами, які не мають запаху й не викликають алергії. За вашим бажанням виконаємо малюнок у таких форматах: 

* український орнамент;

* дитячі малюнки;

* абстракція;

* стилізація на вибір.

Також на сайті Ви знайдете роботи виконані у техічних програмах: Photshop, Illustrator, InDesign

Цікавою пропозиція від нас буде й компаніям, приватним підприємцям, і тим, хто тільки розпочинає свою справу. Пропонуємо художнє та ексклюзивне оформлення упаковок, етикеток, емблем, логотипів, розробку товарного знаку, фірмового напису, знаку обслуговування для популяризації та розповсюдження товару чи продукції.

 

Чекаємо від Вас замовлень і гарантуємо надійну співпрацю та бездоганне виконання вашого замовлення!

 

10663
Сьогодні
На цьому тижні
У цьому місяці
За всі дні
2
15
144
10663

Ваш IP: 54.196.215.69
Час: 2018-02-22 08:22:39